(nepovinné)

Prodavačka potravin.

Samostatnost, poctivou práci a loajalitu.

Nabízímeme :

Jistotu, solidní jednání a v případě spokojenosti osobní ohodnocení.

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 604844462

E-mail : martinxhrubes@seznam.cz

Hledáme kolegyni na zástup- prazdniny

Do dětské skupiny k dětem 2.5-5let hledáme p.uc., zdrav.sestru, chůvu nebo studentku VŠ pedagogického směru na výpomoc v měsících červen, červenec, srpen. Praha 5. Těšíme se na osobní setkání.

Město : Praha

E-mail : skolka-vcelicka@centrum.cz

Šefmontér, montér ocelových konstrukcí

Jedná se o montáž ocelových konstrukcí(regálů),systémů. Jak pojízných, pevných, vjezdových, patrových. Požadujeme, spolehlivost, komunikativnost, práce s ručním nářadím, řidič SK B, znalost cizího jazyka(němčina, angličtina)

možnost přivýdělku v zahraničí(cestovní náhrady v cizí měně dle směrnic), firemní auto, důchodové připojištění..

Město : Zlínský

Kraj : Zlínský

Telefon : 777157557

E-mail : 9petrhuf@seznam.cz

Osoba : Petr Huf

Jedná se o regálové systémy, pojízdné, pevné, patrové. Práce je to pestrá, zajímavá, spíše pro mladší lidi, kteří si chtějí vydělat peníze. Komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz SK. B,práce s ručním nářadím

Možnost cestovat i pracovat do zahraničí v turnusech. Plat 22000-25000 Kč + cestovní náhrady(stravné dle směrnic).

Město : Zlín

Starostlivosť o seniora v Heilbronne

Ponuka opatrovania s nástupom od 07.04.2019 Rodina H. z Heilbronnu Plat: 1400 € netto/ mesačne, + 135 € veľkonočný bonus Pracovná zmluva Nástup: 7.4.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pán 82 - ročný, 175 cm, 70 kg, začiatočná demencia, pohybuje sa samostatne Ďalšie informácie: pán býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Kraj : Praha

Telefon : 421908737303

E-mail : register@euprogres.sk

Junior Marketing Specialist

Náplň práce: Průzkum a analýza trhu, získávání informací o nových trendech, monitoring konkurence Podpora PR činností Komunikace s dodavateli Administrativní činnost související se svěřenou agendou Vytváření a správa reklam ve vyhledávačích a v obsahových sítích min. SŠ s maturitou - nejlépe ekonomického směru Znalost AJ na úrovni B1 výhodou Uživatelská znalost práce v MS Excel Práce na obdobné pozici výhodou

Přátelské prostředí a práce v malém efektivním týmu Prostor pro vlastní iniciativu a nové nápady Příspěvek na penzijní připojištění Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, apod. 5 týdnů dovolené, sick days Systém Cafeteria: (sport - Multisport karta, vzdělávání, kultura, zdraví) Stravenky a dobrá káva zdarma Mobilní telefon

Kraj : Praha

E-mail : as@income.cz

Osoba : Anna Skopalíková

Vychovatel/ka základní škola Človíček

Sportovní základní a mateřská škola Človíček Praha 10, hledá vychovatele či vychovatelku do školního klubu a školní družiny pro naše žáky. Požadujeme kvalifikaci podle zákona nebo osobu v procesu získávání požadované kvalifikace, či s úmyslem doplňovat si odbornou kvalifikaci po nástupu do zaměstnání. nabízíme příjemné prostředí malé soukromé školy, nadstandartní mzdové ohodnocení. Pracovní doba dle harmonogramu - denní směna

nadstandartní mzdové ohodnocení, kolektiv mladých lidí, příjemné prostředí, stravování zdarma, vstřícný přístup

Kraj : Praha

Telefon : 776143003

E-mail : radim.skalicky@sportovniskoly.cz

Web : www.sportovniskoly.cz

Osoba : Radim Skalicky

Sekretářka

Spolehlivost, pracovitost , zkušenost na podobné pozici

Služební auto ,ubytování,firemní benefity,30 dnů dovolené, 35 000 Kč měsíčně.

Město : Královéhradecký

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 777503408

Osoba : Jakub Dvořák

Přijmeme učitelku MŠ

ihned do MŠ Jeseniova 4, Praha 3 na zástup za nemoc do konce školního roku. Dále dle dohody.

Město : Praha

Telefon : 222716407

E-mail : skolka@msjeseniova4.cz

Nový, rychlý úvěr pro firmy do 20 000 000 Kč.

Nový, rychlý úvěr pro firmy do 20 000 000 Kč. Pro jakýkoli účel, včetně konsolidací. Úrokové sazby od 4,25% pa. Rozhodnutí a platba do 24 hodin (1 den). Minimální formality. Pro soukromé podniky, státní zaměstnance a veřejné společnosti. Bez schopnosti, ale s dobrou BIK. Podáváme společnosti a jednotlivce z celé země. Zveme vás, abyste nás kontaktovali. E-mail: frolex.okfinance110@gmail.com

Kraj : Praha

E-mail : frolex.okfinance110@gmail.com

Osoba : Jarmil Frolex