ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Bruntál | Moravskoslezský | volná místa | 06.03 21:53 - 2023

Požadujeme:

Pracovní náplň: - Kompletní řízení společnosti. - Řízení a zodpovědnost za finanční rozpočet. - Zodpovědnost za efektivitu výroby s optimalizací výrobních procesů. - Ekonomický přehled nad zakázkami a celkovou výrobou. - Vedení, motivace a zajištění dostatečného počtu zaměstnanců. - Sledování trendů a vývoje v oblasti dřevozpracujícího průmyslu. - Analýza výsledků činnosti společnosti a reporting vedení společnosti Požadujeme: - Vzdělání dřevařského nebo lesnického směru. - Znalost cizího jazyka výhodou. - Zkušenosti na vedoucí pozici. - Velmi dobré manažerské schopnosti a dovednosti. - Organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení. - Časovou flexibilitu, loajalitu a odolnost vůči stresu a zátěži. - Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

Nabízíme: - Zajímavou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením. - Podíl na zisku firmy. Služební vozidlo, telefon, notebook a další příležitostné benefity

Inzerát již není aktivní!

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu