O projektu práce ve školství:

Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání.

Internet Top s.r.o.

Vkládání obsahu na volnamista-prace.cz se musí řídit Ústavou a zákony ČR. Vkládaná inzerce nesmí poškozovat dobré jméno provozovatele reklamního systému, poškozovat dobré jméno kohokoli vložením urážlivého, nepravdivého či hanlivého obsahu!

Uměle vkládat obsah (například přes robots systém, či jiný systém) pro automatické vkládání reklamy. Dále není dovoleno na portál vkládat a propagovat produkty či služby, které nesouvisejí s nabídkou  pracovních míst!

Pokud dojde k porušení pravidel, administrátoři služby inzerát, hromadný import nebo účet odstraní, kdykoliv v průběhu samotné inzerce. V součinnosti s vložením nevhodného obsahu mohou být předána Vaše data, IP adresa atd. příslušným orgánům k trestnímu řízení!

Vložením inzerce souhlasíte se zveřejněním kompletního obsahu pro GDPR!

(nepovinné)

Pracujte jako operátor chatu už dnes 25.7.!

Plat - 200 EUR - 600 EUR / týden OSVČ / nezávislý pracovník; domácí / vzdálený Hodiny - flexibilní (pracujte, kdy chcete a kolik hodin chcete) Chcete více svobody a flexibility? Chcete si více času užít svůj život? Pracujte bez pevného harmonogramu! Jako operátor textových zpráv budete odpovídat na zprávy v textové síti založené na fantaziích. Budete pracovat anonymně a vaše identita je chráněna. Musíte mít alespoň 18 let Musíte umět psát plynně česky Potřebujete počítač nebo notebook Potřebujete spolehlivé připojení k internetu Potřebujete aktualizovaný osobní průkaz totožnosti (protože potřebujeme ověřit váš věk) Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti Než začnete, dostanete veškeré potřebné školení. Chcete-li se přihlásit, přejděte na https://www.chat-z-domu.com/?ref=jobboard&utm_medium=volna-mista.prace&utm_source=http://www.volnamista-prace.cz/&utm_campaign=Template2

Kraj : Praha

SPECIALISTA TISKU A CNC

Náplň práce: nastavování CNC fréz a velkoplošných digitálních tiskáren pro zakázkovou výrobu výroba vybavení a dekorace prodejních míst práce se softwarem strojů základní údržba strojů kašírování, laminování a dokončovací práce Upřednostňujeme: vzdělání SŠ technického zaměření pečlivý a proaktivní přístup k práci pokročilé rutinní ovládání PC manuální zručnost ochotu pracovat v dvousměnném provozu ŘP B vhodné i pro absolventy Nabízíme: fixní mzdu s variabilní složkou dle schopností/zkušeností příspěvek na dojíždění možnost využít produktů firmy čisté a moderně vybavené pracovní prostředí nápojový režim zaučení

Město : Louny

Kraj : Ústecký

E-mail : martin.kaderavek@sittardia.cz

Web : www.jumbox.cz

Pracujte jako operátor chatu už dnes 24.7.!

Kraj : Praha

PRÁCE ŘIDIČE

pracovní poptávka | 23.07 22:44 - 2021

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Město : Opava

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 722258782

E-mail : pavel.paul.p@seznam.cz

Práce v Rakousku - Vídeň

Cateringová firma ve Vídni potřebuje muže i ženy na výrobu stravy - strava na kolečkách, strava pro nemocnice, školy, školky, ... Obsazujeme různé profese s nástupním platem 14,19 eura / hod. Nepotřebuješ jazyk, ale pokud víš německy, tak + euro / hod a lepší práce - logistika, nakupování, rozvoz (třeba řidičák). Pošli CV na: agencrobyn@gmail.com

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 729236370

E-mail : agencrobyn@gmail.com

Osoba : Robyn Agency

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.