Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Hledám práci chůvy,vychovatelky..

pracovní poptávka | 12.02 10:31 - 2019

Dobrý den.Hledám práci jako chůva,vychovatelk,teta..ve školce či dětském centru.Mám srdce plné lásky a miluji děti.Jsem spolehlivá,zodpovědná středních let.Zkušenosti s dětmi mám.Od března budu absolvovat dvou měsíční kurz chůvy do zahájení školní docházky.Hledám práci kde se za pomoci milého kolektivu naučím novým věcem a budu přínosem jak pro školku,tak pro děti.

Město : Praha

E-mail : monika.kolins@seznam.cz

tapetování

pracovní poptávka | 11.02 19:01 - 2019

Nabízímeme :

Pokud hledáte tapetáře tak nás kontaktujte.Pracujeme se všemi druhy tapet v Praze a okolí.Práci provádíme pečlivě ve dvou lidech viz naše stránky www.tapetujeme.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : renovart@seznam.cz

Web : www.tapetujeme.cz

Elektrikář hledá práci.

pracovní poptávka | 11.02 18:01 - 2019

Dobrý den , hledán prácí jako vyučený elektrikář s vyh. 50 + muzu udelat vyh 6. Mám rok praxi - bytové rozvody(zasuvky,vypínače,tahání kabelů), veřejné osvětlení. Tahání, zapojování. POcházím z Ustí nad Labem. Nastoupit můžu ihned. Dekuji za nabídky.

Město : Ústí nad Labem

Kraj : Ústecký

Telefon : 722919585

E-mail : m.tvrdik98@gmail.com

Práce v MŠ, družině-poptávka

pracovní poptávka | 11.02 14:03 - 2019

Dobrý den,
od května, případně září hledám práci v MŠ.. případně družina, jakýkoli úvazek.
Mám ráda práci s dětmi a již mám i 8 let praxe.
Děkuji za případný kontakt.Budu velmi ráda za odpovědi:)

Město : Středočeský

E-mail : MartinaNoo@seznam.cz

Učitel Zuš

pracovní poptávka | 13:50 11.02.2019

Dobrý den,
chtěla bych se ucházet o pozici učitelky s výtvarným zaměřením. Práci hledám od období /září 2019.
Výtvarnému oboru se věnuji již řadu let, od dětství jsem docházela do výtvarných kurzů, kde jsem absolvovala základní vzdělání ve výtvarném oboru. Následně jsem vystudovala na Střední uměleckoprůmyslové škole – obor Užité malířství s maturitním vzděláním, posléze jsem pokračovala ve vlastním rozvoji na Univerzitě Karlově s dvouoborovým zaměřením: Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání ZuŠ, ZŠ a SŠ a druhý obor: Pedagogika s bakalářským titulem.
Posléze jsem po dobu jednoho semestru studovala na UJEP magisterské studium Výtvarné kultury, které jsem přerušila kvůli mému současnému zaměstnání ve specializované základní škole Poznaňská při Psychiatrické nemocnici v Bohnicích, kde působím jako vychovatelka, asistentka pedagoga, pedagog výtvarné výchovy a pracovních činností.
Mimo jiné jsem držitelem certifikátu pro Keramickou výuku kroužků. Před svým současným zaměstnáním jsem učila také na ZŠ a v MŠ výtvarnou výchovu. Vedu víkendové kurzy a semináře pro rodiče s dětmi a pro dospělé.
Dále se zaměřuji na malování na obličej (facepainting), na tělo (bodypainting) a malbu na tradiční plátno nebo omítku. Více může vidět v mém portfoliu na: https://www.facebook.com/denisajurcova.cz/
A také na webu:
www.denisajurcova.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 605058052

E-mail : d.jurcova@seznam.cz

Web : www.denisajurcova.cz

Ochrana

pracovní poptávka | 11.02 11:09 - 2019

Muž 39 let hledá brigádu, DPP. Mám zájem o práci u bezpečnostní agentury. Mnoholetá praxe na bezpečnostním velíně banky-vedoucí směny. Středoškolské vzdělání s maturitou, certifikát, řidičský průkaz, CCTV, PC, EPS, EZS. Nabízím spolehlivost, učím se rychle. Velín, dohledové centrum CCTV, možno 24/h. Děkuji za každou seriozní nabídku. (Prosím o stručné info o nabízeném pozici).

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 733 429 070

E-mail : fajnbrigada@mujmail.cz

Ostraha

pracovní poptávka | 11.02 10:48 - 2019

Muž 39 let hledá brigádu, DPP. Mám zájem o práci u bezpečnostní agentury. Mnoholetá praxe na bezpečnostním velíně banky-vedoucí směny. Středoškolské vzdělání s maturitou, certifikát, řidičský průkaz, CCTV, PC, EPS, EZS. Nabízím spolehlivost, učím se rychle. Velín, dohledové centrum CCTV,možné 24/h. Děkuji za každou seriozní nabídku. (Prosím o stručné info o nabízeném pozici).

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 733 429 070

E-mail : newjob@post.cz

chůva, školnice, úklid

pracovní poptávka | 08:59 11.02.2019

Dobrý den,

Hledám práci jako chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky nebo školnice do MŠ v Praze. Nástup možný v polovině dubna 2019, momentálně pracuji v Ostravě.
Praxe na pozici školnice 4 roky, mám kvalifikaci pro výkon práci Chůvy.

Děkuji za nabídky.


S pozdravem
Petra Takáčová
takacova.petra@seznam.cz

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : takacova.petra@seznam.cz

Osoba : Petra Takáčová

učitelka v mateřské škole

pracovní poptávka | 14:21 10.02.2019

DObrý den, hledám práci učitelky v mateřské škole.

Město : Třebíč

Kraj : Vysočina

sládek

pracovní poptávka | 10.02 11:56 - 2019

Hledám práci jako sládek,technolog pivovaru , minipivovaru v celé ČR i zahraničí. Praxe 22 let v pivovarnictví. Ř.P B , Ruština .

Město : Ústecký

Kraj : Ústecký

Telefon : 777224807

E-mail : zde.rieger@gmail.com

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.