Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Učitelka do mateřské školy Praha 9

pracovní poptávka | 06.08 12:37 - 2018

Paní učitelku hledáme ideálně s nástupem od 20. srpna, ale je možné se domluvit i na nástupu později. Školka se nachází v Dolních Počernicích (Praha 9), je sem výborná dostupnost v rámci MHD a také vlakem. Naše webové stránky jsou www.orangery.cz.
Hledáme paní učitelku do třídy k dětem mezi 2,5 - 4 roky. Ve třídě bude maximálně 12 dětí na den. Společně s českou paní učitelkou s dětmi bude i rodilá mluvčí, která mluví trošku česky, ale více anglicky.
Pracovní doba v naší školce je 35 hodin za týden na plný pracovní úvazek a také máme 25 dní dovolenou. Máme i různé další bonusy.

Město : Praha

Telefon : +420602662889

E-mail : reditelka-ms@orangery.cz

Web : www.orangery.cz

Hledám práci kuchařky ve školce

pracovní poptávka | 06.08 08:33 - 2018

Hledám práci kuchařky ve školce

Město : Česká Lípa

E-mail : ikvaschnickova@outlook.cz

Všeobecná sestra v Německu

pracovní poptávka | 03.08 15:13 - 2018

Společnost alfa Personal-Service GmbH, s více jak 500 zaměstnanci, se v současné době řadí mezi přední poskytovatelé služeb v rýnsko-mohanské oblasti. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup k zaměstnancům, jakož i podpora jejich profesního růstu. Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Výhody: Ubytování zdarma Jazykový kurz zdarma Pracovní smlouva na dobu neurčitou Nadtarifní platové ohodnocení Příspěvek na dovolenou a vánoční prémie Příplatek na cestovné Pracovní doba od plného až po částečný pracovní úvazek Další vzdělávání v oboru Osobní podpora v rodném jazyce

Město : Praha-východ

Kraj : Středočeský

Telefon : 015208578468

E-mail : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Web : http://www.personalservice-alpha.de/

Učitelka do MŠ a asistent pedagoga

pracovní poptávka | 03.08 07:12 - 2018

Hledáme učitelku mateřské školy a asistenta pedagoga do mateřské školy v pražské městské části Praha - Újezd u Průhonic.(MŠ Formanská a MŠ Vodnická). Kvalifikovaní mají přednost, ale práce je vhodná i pro studentky v obou oborech. Studium umožníme.
Nabízíme plný i částečný úvazek. Přijďte se podívat do nové MŠ, těšíme se na Vás.
Dobrá dostupnost autobusy MHD 136, 213, 363.
Nástup od 27.8.2018.

Město : Praha

Telefon : 737212528

E-mail : msformanska@seznam.cz

Žádná práce mi není cizí

pracovní poptávka | 02.08 17:33 - 2018

Hledám práci na HPP, jsem manuálně zručná,mám organizační schopnosti nadstandardně ovládám PC Word,Excel,základy programování stránek HTML,CSS,praxi jako řidič. Mohu vyučovat IT,mohu pracovat v kanceláři,jezdit vyřizovat věci, které mi budou svěřené.Mám rada samostatnou práci a za ni i zodpovídat.Jsme přátelský člověk, který dokáže čelit stresovým situacím.Mám 8 letou praxi v sociálních službách,4 letou praxi,jako externí lektor IT, a také mám praxi v obchodu.Děkuji za nabídky

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : 702432886

E-mail : jacci@centrum.cz

Hledám práci kuchařky

pracovní poptávka | 02.08 16:18 - 2018

Hledám práci kuchařky v mateřské školce.

Město : Praha

E-mail : prace.skolka@seznam.cz

Učitelka do MŠ a Asistent pedagoga

pracovní poptávka | 02.08 16:09 - 2018

Hledáme učitelku mateřské školy a asistenta pedagoga do mateřské školy v pražské městské části Praha - Újezd u Průhonic.(MŠ Formanská a MŠ Vodnická). Kvalifikovaní mají přednost, ale práce je vhodná i pro studentky v obou oborech. Studium umožníme.
Nabízíme plný i částečný úvazek. Přijďte se podívat do nové MŠ, těšíme se na Vás.
Dobrá dostupnost autobusy MHD 136, 213, 363.
Nástup od 27.8.2018.

Město : Praha

Telefon : 737212528

E-mail : msformanska@seznam.cz

Hledáte spolehlivého zaměstnance?...

pracovní poptávka | 01.08 18:50 - 2018

Poptávám práci, která bude od pondělí do pátku.Nejlépe na jednosměnný provoz, ale nevadí mi zůstat déle, když je potřeba a navíc když budu dělat práci ráda. Hledám práci, která může být v administrativě, ať reklamace,volání či práce pro eshop i možnost pracovat z domu. Nabízím samostatnost, pečlivost a spolehlivost. Samozřejmostí je nadšení pro co se rozhodnu. Děkuji za nabídku....

Město : Náchod

Kraj : Královéhradecký

Telefon : 728299033

E-mail : katerinatesarikova@seznam.cz

Všeobecná zdravotní sestra v Drážďanech + jazykový kurz

pracovní poptávka | 01.08 11:07 - 2018

Společnost alfa Personal-Service GmbH, s více jak 500 zaměstnanci, se v současné době řadí mezi přední poskytovatelé služeb v rýnsko-mohanské oblasti. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup k zaměstnancům, jakož i podpora jejich profesního růstu. Vyžadujeme: Uzavřené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra/ diplomovaná všeobecná zdravotní sestra Samostatnost a zodpovědnost Nabízíme: Ubytování zdarma Jazykový kurz zdarma Pracovní smlouva na dobu neurčitou Nadtarifní platové ohodnocení (zajištěný iGZ tarifní smlouvou) Kompenzace práce přesčas Příspěvek na dovolenou a vánoční prémie (každá v hodnotě až do 300 EUR) Příplatek na cestovné Plný nebo částečný pracovní úvazek Další vzdělávání v oboru Osobní podpora přátelského a kompetentního alpha-týmu

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 015208578468

E-mail : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Web : http://www.personalservice-alpha.de/

Asistentka pedagoga

pracovní poptávka | 31.07 11:54 - 2018

Dobrý den, od nového školního roku hledám volné místo asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ v Táboře, Sezimově Ústí, Mladé Vožici nebo blízkém okolí těchto měst.
Kvalifikaci splňuji. Praxi na výše uvedené pozici mám přes tři roky.
Na ZŠ možno v kombinaci s prací v družině.
V případě zájmu Vám ráda zašlu životopis.

Město : Tábor

Telefon : 737147389

E-mail : petrapetapetruska@seznam.cz

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.