(nepovinné)

učitelka hledá práci

pracovní poptávka | 21.04 19:33 - 2018

jsem učitelka, hledám školku, kde se dodržuje harmonogram dne, kde je normální, že se s dětmi pracuje, kde ředitelka nepřehlíží, že učitelky svoji práci flákají a řvou na děti, kde jsou na 1. místě děti a ne pohodlí učitelek, ale kde se také ředitelka svých zaměstnanců zastane, pokud je to potřeba a nejede se pouze na výkon, kde je aspon trochu snesitelný kolektiv a ne drbárna na entou..
pokud ještě někde taková školka je, ráda se stanu jejím zaměstnancem

xiter@seznam.cz

Město : Praha

učitelky MŠ

pracovní poptávka | 21.04 06:19 - 2018

by naopak měly přitvrdit. Blíží se květen, kdy začne boj o učitelky. Nebojte se, míst je hodně a učitelek málo, obzvlášť Vás kvalifikovaných tak ať zas nenaletíte: Barrandov, Šikulka, Sluníčka všeho druhu, Rozmarýnek, Duha, okolí Berouna a Praha-západ. Však Vy samy víte, kam ne. Hodně štěstí Vám přeje důchodkyně Soňa. Jsem ráda, že už tomu můžu jen zdaleka přihlížet...

Město : Praha

příspěvek-co sem nepatří

pracovní poptávka | 20.04 20:03 - 2018

souhlasím, nepatří sem půjčky a divím se, že správce sítě to okamžitě nemaže. Co sem naopak patří, jsou příspěvky o kvalitě školek, zejména o vedení. Nikdy jsem zde nic závažného nezaznamenala.

Město : Praha

A co když

pracovní poptávka | 20.04 17:50 - 2018

chce někdo pracovat v Mš Juárezova nebo Šikulce na P 13? Nebo v Květince v Hlásné Třebani? A setká se tam s neskutečnou arogancí ředitelek? Jen ať se o tom píše. Ale půjčky naprosto nechápu, proč nejsou mazány.

Město : Praha

Co sem nepatří

pracovní poptávka | 20.04 10:14 - 2018

Dobrý den všem,
občas se podívám na tyto stránky, abych zjistila, zda nějaká paní učitelka nehledá práci.
Jsem překvapena, že v tomto oddělení se nabízejí půjčky, které s nabídkou práce vůbec nesouvisí. Dále nechápu inzeráty, kde na sebe lidé nanášejí špínu a urážejí se. I toto ať si vyřizují jinde. Předpokládám, že stránky jsou určené pro lidi, co chtějí pracovat a na druhé straně pro ty, co zaměstnance potřebují. Tak prosím, buďte na úrovni a nezatěžujte tyto stránky nesmysly. Děkuji

Město : Praha

Učitelka/teta

pracovní poptávka | 20.04 07:03 - 2018

Do soukromé MŠ v Praze 9, Horních Počernicích, hledáme učitelku/tetu na HPP. Požadujeme kvalifikaci v oboru. Praxe vítána.Nabízíme práci v malém kolektivu , přátelské prostředí. Výborné platové podmínky.Vaše životopisy prosím zasílejte na uvedený email.

Město : Praha

Telefon : 775599225

E-mail : skolickakosticka@seznam.cz

palec nahoru!

pracovní poptávka | 19.04 18:44 - 2018

Sice za poslední dobu neobjevila ani jedna ze školek na Barrandově nebo na Zbraslavi,alespoň, že tak, ale známe své papenheimské - od Juárezovy přes Přetluckou, Parmskou, Šikulku na P 13, Krocínku a kolektiv, na PZ Nučice a Chýně, až po Květinku v Hlásné Třebani u Berouna:-). U ZŠ je to podobné, ne všechny se jen rozrůstají, což se dá pochopit, demograficky, a proto hledají učitele:-).Otázka je, co zastupitelé vlastně zmohou.

Město : Praha

MŠ věčně hledající

pracovní poptávka | 19.04 15:58 - 2018

zřizovatelé stojí za stejné h...jako ty ředitelky..už musím být sprostá, oml. se těm solidním.

Město : Praha

Vychovatelka

pracovní poptávka | 19.04 11:55 - 2018

Přijmeme vychovatelku do přípravné třídy, nástup od 1. 9. 2018, celý i zkrácený úvazek.

Město : Praha

Telefon : 723046189

E-mail : reditel@zsassvachkova.cz

Web : www.vachkova941.cz

MŠ Juárezova

pracovní poptávka | 19.04 09:56 - 2018

:-)...ale to není to jen několik pražských školek, které tu sledujeme už takovou dobu, např. na okrese Beroun jsou cca 4 takové pořád dokola, k tomu drbárna, někdy i zlá a zřizovatelé také nic, to máte pravdu.

Město : Praha

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.