(nepovinné)

Práce z domova

pracovní poptávka | 05.04 22:25 - 2019

Hledám práci z domova - home office administrativního charakteru, případně manuálního charakteru - skládání, montáž součástek, hraček, výroba různých předmětů. Pečuji o vážně nemocného rodinného příslušníka. Spolehlivá, zodpovědná, dlouholetá praxe v oblasti administrativy. Preferuji písemné nabídky na e-mailovou adresu.

Město : Vsetín

Kraj : Zlínský

Telefon : 604238847

E-mail : sbar@centrum.cz

PEER KONZULTANT

pracovní poptávka | 05.04 18:43 - 2019

Nabízímeme :

Nabízím práci peer konzultantky za 250 kč/půl hodiny.

Město : Kladno

Kraj : Středočeský

Telefon : 607771760

E-mail : svejkovska.petra@seznam.cz

Osoba : Petra Svejkovská

Práce chůva v Mš

pracovní poptávka | 05.04 08:58 - 2019

Dobrý den, přijmu ráda práci v Mš,na pozici chůva. Pracovala jsem v dětské skupině , ve školce , absolvovala kurz " chůva . Nejlépe Říčany a blízké okolí. Děkuji za nabídky .

Město : Praha-východ

Telefon : 606 421 720

Učitelka 2.st. na Praze 8

pracovní poptávka | 04.04 20:14 - 2019

Ing.+ DVPP pro 2.st. a SŠ - 41 let hledám práci ve školství. Aj,Fg,Ov,aj. Děkuji za nabídku.

Kraj : Praha

E-mail : nabidka09@centrum.cz

MŠ Albrechtická hledá asistenta pedagoga

pracovní poptávka | 04.04 10:59 - 2019

Přijmeme asistentku pedagoga na plný nebo částečný úvazek. Nabízíme příjemný pracovní kolektiv a prostředí. Nástup možný od 1. 4. 2019 nebo dle dohody

Město : Praha

Telefon : 723359738

E-mail : leiblovalada.msalb@seznam.cz

Web : www.msalbrechticka.cz

MŠ Albrechtická hledá učitelku

pracovní poptávka | 04.04 10:57 - 2019

Do svého kolektivu přijmeme učitelkou na plný nebo 3/4 úvazek. Požadujeme: přátelské vystupování, komunikativnost, kreativitu, organizační schopnosti. Nabízíme: příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnost uvedení začínající učitelky do praxe.

Zednik

pracovní poptávka | 04.04 07:59 - 2019

Zednik 15 let praxe sadrokarton plastové okna využívání bourání práce s ytongem zdena jatra stínování pan svoboda roudnice nad labem a okolí tel 702 734150

Město : Litoměřice

Kraj : Ústecký

Telefon : 702734150

Práce v MŠ, družině-poptávka

pracovní poptávka | 03.04 08:03 - 2019

Dobrý den,
od června,případně září (tedy nového školního roku), scháním práci v MŠ, případně školní družině.
Mám již 9 let praxe a práce s dětmi, kreativita mě baví.Pocházím z Prahy východ, proto hledám nejlépe něco v okolí.
Budu však ráda za jakoukoli odezvu.

Přeji hezký den
Martina N.

Město : Středočeský

E-mail : MartinaNoo@seznam.cz

Pečovatelka/chůva/zdravotní sestra do jeslí, plný i částečný úvazek, od 1.5.!

pracovní poptávka | 01.04 16:01 - 2019

Malvína jsou mezinárodní akreditované školky a jesle v Praze 8. Poskytujeme celodenní péči pro děti od 1 roku do 7 let.

Náplň práce:
Péče a vedení dětí hravou a kreativní formou
Příprava a realizace výchovných a vzdělávacích činností
Analýza věkových i individuálních potřeb dětí
Komunikace s rodiči a dětmi (v českém i anglickém jazyce!)
Sledování, kontrola a hodnocení výsledků vzdělávacího programu

Nabízíme:

Práce na částečný nebo plný úvazek!
Přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
Možnost seberealizace
Další vzdělávání, kurzy a školení
Občertvení na pracovišti
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů

Požadujeme:

Zájem o dlouhodobou spolupráci!
Zdravotnické nebo sociální vzdělání, či kurz chůvy
Pokročilá znalost anglického jazyka (min. B1)
Nadšení a zájem o práci s dětmi jesličkového věku (1 – 3 roky)
Spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu a flexibilitu
Profesionalitu, přátelskou, laskavou a energickou povahu, organizační schopnosti

Nástup 1.5.2019, možné i dříve!

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání průvodního dopisu a Vašeho CV na uvedený email.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!:)

Město : Praha

E-mail : a.frimlova@skolkamalvina.cz

Web : www.skolkamalvina.cz

Prace

pracovní poptávka | 01.04 15:34 - 2019

Hledám práci kuchařky,nebo pomocné kuchařky v kuchyních,nebo v mateřských školách i ve vývařovnach.Neodmitnu ani žádnou jinou praci... např.prodavacka,barmanka.

Město : Znojmo

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 739567182

E-mail : zdenickaa@seznam.cz