Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

asistent pedagoga pomocná síla

pracovní poptávka | 19:08 21.10.2018

.JSEM INVALIDNÍ DŮCHODCE II. STUPNĚ A CHCI PRACOVAT . H NA PŮL ÚVAZKU. RÁDA VEZMU PRÁCI VE ŠKOLSTVÍ JAKO ASISTENT PEDAGOGA VZDĚLÁNÍ NA TO MÁM NEBO JAKO POMOCNÁ SÍLA –LEHČÍ PRÁCI KROMĚ ÚKLIDU..Zn Mám více jak 20 letou praxi v administrativě i ve školství jako AP a vychovatelka. MLADÁ BOLESLAV A BLÍZKÉ OKOLÍ

Město : Mladá Boleslav

Kraj : Středočeský

E-mail : jajinka.1942@seznam.cz

Poptávka zaměstnání - pedagog, vychovatel, asistent pedagoga

pracovní poptávka | 19.10 19:37 - 2018

Jsem kvalifikovaná v oblasti předškolní pedagogiky (SŠ) a speciální pedagogiky - vychovatelství (Bc.). Mám dlouhodobou pedagogickou praxi a zkušenosti rovněž z oblasti administrativy. Hledám zaměstnání na zkrácený úvazek (ideálně po - čt), jelikož studuji (kombinovaná forma studia).
Termín nástupu možný od 17. 12. 2018
Za nabídky předem děkuji

Město : Praha

E-mail : kchorp@seznam.cz

Poptávka zaměstnání - pedagog, vychovatel, asistent pedagoga

pracovní poptávka | 19.10 19:35 - 2018

Jsem kvalifikovaná v oblasti předškolní pedagogiky (SŠ) a speciální pedagogiky - vychovatelství (Bc.). Mám dlouhodobou pedagogickou praxi a zkušenosti rovněž z oblasti administrativy. Hledám zaměstnání na zkrácený úvazek (ideálně po - čt), jelikož studuji (kombinovaná forma studia).
Za nabídky předem děkuji

Město : Praha

E-mail : kchorp@seznam.cz

Přijmeme učitelku MŠ

pracovní poptávka | 19.10 19:17 - 2018

Přijmeme do našeho kolektivu učitelku s odpovídajícím vzděláním.
Volejte: 602 287 130

Město : Praha

Zkušená učitelka

pracovní poptávka | 19.10 13:45 - 2018

Ms ,která má co nabídnout,se vzděláním hledá práci u starších dětí nebo v přípravné tride,praděd předškoláky, logoped.kurz,angličtina, ekolog.vychova,tel.731569542

Město : Praha

pracovní poptávka | 19.10 11:51 - 2018

Hledám ihned téměř jakoukoli práci, brigádu. Mám SZŠ obor ošetřovatelka, ale jsem schopna se naučit i mimo svůj obor. Hlavně Havířov.

Město : Karviná

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : sarkaprochazka@email.cz

BG/SBLC FOR LEASE OR SALES

pracovní poptávka | 19.10 06:27 - 2018

We can deliver financial service/instrument(BG/SBLC/MTN/DLC/LC) at affordable price to our customers in other to derive maximum utility. We understand that finding the right company to provide financial instrument is not easy. We are certified financial company that delivers banking instrument for lease which we adhere to our terms and condition.

Lease Fee : 3+2
Purchase Fee : 32+2

Over 96% of our clients are satisfied with our work whether it is business or financial service. Once transaction is in progress, we ensure we keep you posted on the progress of your paper. We also get you connected to the provider for personalized service. Instead of stressing yourself out looking for financial instrument or company why not let professional like us deliver financial instrument to you within the time frame required by you.

For further details contact us with the below information....

Clifford David
Email: optivofinanceplc@gmail.com

Město : Opava

E-mail : optivofinanceplc@gmail.com

Hledáme kolegyni

pracovní poptávka | 18.10 20:57 - 2018

Do MŠ Praha 5 hledáme hodnou, pracovitou a spolehlivou kolegyňku-paní učitelku. Nástup možný ihned. Prosíme o zaslání CV. Těšíme se na osobní setkání.

Město : Praha

E-mail : terka66@centrum.cz

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

pracovní poptávka | 18.10 15:03 - 2018

Nabízíme volné místo vychovatelky do školní družiny, nástup ihned s možností zkráceného i celého úvazku.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 723046189

E-mail : reditel@zsassvachkova.cz

Web : www.vachkova941.cz

Přivýdělek z domu

pracovní poptávka | 18.10 09:30 - 2018

Hledám přivýdělek možný vykonávat z domova. Potřebujete přepsat Váš text do Wordu či Excelu? Nebo vložit data do PC? Přepisuji rychle a kvalitně jakékoliv audio záznamy, ručně psané texty i nascenované dokumenty, přednášky, kroniky, knihy aj. do počítačového dokumentu. Také jsem zručná, a tedy pokud hledáte někoho na skládání krabic, krabiček či jiných podobných předmětů, prosím komtaktuje mě.

Město : Uherské Hradiště

Kraj : Zlínský

E-mail : scooby.05@seznam.cz

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.