Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

sociální pracovník

pracovní poptávka | 16.03 22:58 - 2019

Jsem 45 letá sociální pracovnice,mám certifikát a zkušenosti se starými lidmi s demenci, Alzheimrem.Ráda pečuji o staré lidi a nabízím Vám celodenní péči o Vaše blízké. Jsem spolehlivá,hodná a ráda se o Vašeho blízkého postarám.Kontakt na mě je 777 235 683

Město : Příbram

Kraj : Středočeský

Telefon : 777235683

E-mail : prochazkova.pavlin@seznam.cz

Učitelka MŠ/vychovatelka/chůva - hledám práci na HPP s nástupem od srpna - září 2019

pracovní poptávka | 16.03 19:35 - 2019

Dobrý den, hledám práci na plný úvazek ideálně od srpna/září 2019. Mám za sebou několik zkušeností s přímou péčí o děti ranného i předškolního věku, kde jsem se podílela na výchovně-vzdělávacích činnostech. Tyto zkušenosti jsem získala v souvislosti s mým studiem na střední pedagogické škole a poté na VŠ v bakalářském programu Zdravotně sociální pracovník. Pracovní zkušenost mám (několik měsíců) jako vychovatelka v přípravné třídě. Jsem velmi pečlivá, zodpovědná, spolehlivá a ráda se učím novým věcem. Budu vytvářet příjemné pracovní prostředí nejen pro děti, ale i pro budoucí spolupracovníky. Budu ráda za jakoukoli nabídku prostřednictvím mého e-mailu. Předem velice děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne, Řeháčková

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : rehackova.h@seznam.cz

Profesionální asistent

pracovní poptávka | 16.03 16:33 - 2019

Hledám vhodnou pozici zaměstnání formou "Home Office" . Nabízím profesionální přístup asistenta, který je vhodný pro zvedání telefonů, zajištění chatu ,zpracování objednávek či zajištění veškerých aktivit, které je možné zajistit po telefonu, chatu či emailu. Nabízím profesionální hlasový projev a perfektní zodpovědnost a pečlivost. Vzhledem k formě "Home office" může být vaše firma z celé ČR. V případě, že hledáte profesionální asistenta,který zvládne kompletní váš servis, jsem připraven.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 722311993

E-mail : profiasistent@seznam.cz

Instalatér Německo

pracovní poptávka | 16.03 12:18 - 2019

Hledám kolegu (nebo kdo by hledal) instalatéra na ŽL do Německa, osobně ( 42 let) již pátým rokem pracuji v D. Nejlépe s vlastním nářadím a autem. Jsem z Moravy, vše ostatní je o domluvě. Děkuji za info. instalater.ova@ email.cz

Město : Moravskoslezský

Kraj : Moravskoslezský

E-mail : instalalater.ova@email.cz

Asistetka pedagoga/ vychovatelka/ teta hledá práci na plný úvazek od září 2019

pracovní poptávka | 08:08 16.03.2019

Dobrý den,

vystudovala jsem Střední odbornou školu sociální sv. Zdislavy zakončenou maturitní zkouškou a získala jsem odbornou způsobilost pro Péči o dítě do tří let věku v denním režimu. Poté jsem absolvovala roční pomaturitní studium anglického jazyka, kde jsem získala osvědčení z kurzu a certifikát. (úroveň A2)
Minulé roky jsem pracovala na dobu určitou jako asistentka pedagoga v MŠ, ZŠ, jako vychovatelka ŠD, teta- chůva u dětí v různých rodin, kde jsem získala mnoho zkušeností. Ráda bych získala další uplatnění a zkušenosti a proto se ucházím o místo právě u Vás.
Mohu nabídnout spolehlivost, flexibilitu, dochvilnost,důslednost, příjemné vystupování , empatii, chuť do práce s dětmi, vřelý vztah k dětem a zájem se dále vzdělávat.
Přeji hezký den,
Barbora

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : barbora.kr23@seznam.cz

Asistetka pedagoga/ vychovatelka/teta hledá práci od září 2019

pracovní poptávka | 04:10 16.03.2019

Dobrý den,


Vystudovala jsem Střední odbornou školu sociální sv. Zdislavy zakončenou maturitní zkouškou a získala jsem odbornou způsobilost pro Péči o dítě do tří let věku v denním režimu. Poté jsem absolvovala roční pomaturitní studium anglického jazyka, kde jsem získala osvědčení z kurzu a certifikát. (úroveň A2)
Minulé roky jsem pracovala na dobu určitou jako asistentka pedagoga v MŠ, ZŠ, jako vychovatelka ŠD - (záskok), teta- chůva u malých dětí v různých rodin, kde jsem získala mnoho zkušeností. Ráda bych získala další uplatnění a zkušenosti a proto se ucházím o místo právě u Vás.
Mohu nabídnout spolehlivost, flexibilitu, dochvilnost,důslednost, příjemné vystupování , empatii, chuť do práce s dětmi, vřelý a pozitivní vztah k dětem a zájem se dále vzdělávat.
Přeji hezký den,
Barbora Kramlová

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : barbora.kr23@seznam.cz

Pomocná kuchařka v MŠ

pracovní poptávka | 15.03 21:13 - 2019

Jsem aktivní důchodkyně a hledám práci pomocné kuchařky v MŠ i na zkrácený úvazek. Nejlíp Praha 5,6 a 13.

Město : Praha

E-mail : olja111@seznam.cz

Řidič Evropa

pracovní poptávka | 15.03 10:36 - 2019

Nabízímeme :

Zásilky po Evropě. Diskrétnost. Vyšší cena

Město : Jihomoravský

Kraj : Jihomoravský

E-mail : ROTTARY@seznam.cz

Brigáda

pracovní poptávka | 14.03 11:27 - 2019

Brigáda úklid ve školce,svacinářka,nebo výpomoc v Kuchyni.Hledam prozatím brigádu možnost po čase na hpp.Praxi nemám ale jsem samostatná,zodpovedna,pracovitá.Pokud možno na Praze 13.dekuji

Město : Praha

E-mail : luciejandejskova@seznam.cz

úklid, pomoc v domácnosti a jiné

pracovní poptávka | 14.03 11:24 - 2019

Nabízím úklid a jiné činnosti související s péči o domácnost. Nabízím pomoc a podporu při péči o staršího člena domácnosti - procházky, povídání, společné trávení času, pomoc se stravováním,... (asistent sociální péče).

Město : Frýdek-Místek

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 603 580 138

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.