(nepovinné)

Pomocná síla do kuchyně MŠ Praha 7

Mateřská škola v Praze 7 přijme pomocnou sílu do kuchyně a na úklid. Práce na plný úvazek. Prac.doba 9-17,30. Požadavky:pečlivost,pracovitost,spolehlivost. Nástup 16.4.2018 nebo dle dohody.
Bližší informace na uvedeném telefonu 8-14 h. Uvítáme zaslání životopisu na uvedenou email.adresu.

Město : Praha

Telefon : 233370792,731657280

E-mail : msletohradska@email.cz

volné místo učitelky MŠ

Hledáme paní učitelku na celý úvazek pro MŠ Tolstého, Praha 10
Práce je vhodná i pro paní důchodkyně.
Nástup: ihned
Požadujeme: odpovídající pedagogické vzdělání
Nabízíme: příjemné prostředí, milé kolegyně, prima děti

Město : Praha

Telefon : 267310179, 267311726

E-mail : mstolsteho@volny.cz

Zdravotní sestra v Německu + jazykový kurz

Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Práce je určená i čerstvým absolventům!

Nabízímeme :

Nabízíme Vám: ? Ubytování zdarma ? Bezplatný kurz německého jazyka ? Měsíční jízdenku po Drážďanech ? Cestovní připojištění ? Příplatky za: noční, víkendy, svátky a přesčasy ? Osobní zákaznickou podporu v rodném jazyce Naše kontakty jsou Vaší šancí!

Město : Děčín

Kraj : Ústecký

Telefon : +49 0152 08578468

E-mail : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Web : http://www.personalservice-alpha.de/

Osoba : Bohdana Andruskivova

Lakýrník

Bezúhonnost,časová flexibilita, loajálnost, dobrý zdravotní stav Praxe v oboru výhodou, není však podmínkou.

Lakýrnické práce v průmyslové lakovně, obsluha stříkacích boxů MZDA: 20 000-27 000 Kč ÚVAZEK: Plný Zvýhodněné stravování, po dohodě možnost ubytování.

Město : Chrudim

Kraj : Pardubický

E-mail : vyroba.sancolor@seznam.cz

Osoba : Radek Liepold

Tryskač, obsluha tryskacího boxu

Bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita, dobrý zdravotní stav. Praxe v oboru není nutná.

Předúprava materiálu tryskáním, obsluha tryskacího boxu, obsluha metalizačního zařízení, jeřábník-vazač MZDA: 18 000-21 000 Kč ÚVAZEK: Plný

Lakýrník

Lakýrnické práce v průmyslové lakovně, obsluha stříkacích boxů. Firma SANCOLOR s.r.o. se reprezentuje více jak dvacetiletou praxí, stálá perspektivní práce, práce v kolektivu, zvýhodněné stravování, po dohodě možnost ubytování.

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Město : Pardubice

Telefon : 727921815

E-mail : geislerova@pavmart-psv.cz

Osoba : Nikola Geislerová

Pomocná-zaučená kuchařka

Do našeho kolektivu v mateřské školce v Modřanech hledáme pomocnou, nebo zaučenou kuchařku . Termín nástupu-
ihned.
Ostatní na základě dohody.

Město : Praha

Telefon : 605722625

E-mail : mszvonecek@sezam.cz

Prodavač/ka

Chuť pracovat a učit se novým věcem. Orientaci na zákazníka. Celodenní směny.

Nabízíme volné pozice v obchodě s textilem a nepotravinářským zbožím. Práce na pokladně, vybalování zboží, ramínkování textilu.

Kraj : Praha

Telefon : 737125581

E-mail : svobodova88@gmail.com

Osoba : Michaela Svobodová

Kredit 500 Kč za registraci zdarma!

Za registraci na našich stránkách rozdáváme každému 500 Kč kredit na libovolného operátora. Registrovat se mohou dívky ve věku od 10 do 25 let. Registrace je zdarma a není spojená s žádnými závazky. Po dokončení registrace můžete navíc získat dodatečně 200 Kč za každou registraci osoby kterou doporučíte. Stačí jen aby do posledního pole zadala vaše jméno a my vám zašleme dalších 200 Kč. Počet doporučených osob není omezen. Akce trvá do 23.12.2018 http://www.angelstars.online

Kraj : Praha

Telefon : 123456789

E-mail : Angel.stars@interia.pl

Web : http://www.angelstars.online

Osoba : Angel Stars

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427  >>