(nepovinné)

Vychovatelka do rodinné centra

Vychovatel/ka. Hledáme vychovatelku do našeho rodinného centra v Praze 10 - Petrovicích. Práce s dětmi od 15 měsíců do 4 let. Požadujeme min. pedagogické vzdělání, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, kreativitu, kladný vztah k dětem, hru na hudební nástroj a znalost anglického jazyka. Nástup možný ihned.

Město : Praha

Telefon : 721200319

E-mail : info@rc-snopik.cz

Web : www.rc-snopik.cz

účetní

ekonomické vzdělání; čistý trestní rejstřík; řidičský průkaz "B" znalost účetnictví příspěvkové organizace; znalost programu GORDIC výhodou; zájem o práci; pozitivní myšlení;

Nabízímeme :

malý pracovní kolektiv; spoustu práce :-) samostatnou kancelář;

Město : Uherské Hradiště

Kraj : Zlínský

Telefon : 773591210

E-mail : dduhostroh@centrum.cz

Osoba : Jana Frühaufová

Zvárač 111, 114 / Montér - Francúzsko

Hľadáme partie alebo jednotlivcov na zváranie a montáže síl a opláštenia do Francúzska. Požiadavky: - zváranie panelov na obilných silách, štátna skúška 111 alebo 114 podmienkou - zváranie a montáž oceľových konštrukcií vo výškach z plošiny - skúsenosti s montážou síl na obilie sú veľkou výhodou - výhoda - nie však podmienka, keď jeden z partie ovláda francúzsky jazyk Práca na francúzsku pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečujeme a hradíme. V prípade záujmu sa môžete informovať na tel. číslach +421 917 507 436 / +421 910 699 399 alebo zaslať aktuálny životopis a prípadne certifikáty na: info@christal-nabor.com.

Kraj : Praha

Leštič plastu / Karosár - Nemecko

Dlhodobá práca pre nemeckého klienta v automobilovom priemysle. Leštenie predných a zadných masiek na automobily, prebrúsenie zvarov, úprava po lakovaní a finálna povrchová úprava. Požadujeme prax s brúsením, leštením PLASTU a skúsenosti z automobilového priemyslu. Nástup možný ihneď, prípadne dohodou. Práca na nemeckú pracovnú zmluvu, sociálne a zdravotné zabezpečenie hradené v Nemecku, výplata vždy 15 v mesiaci, zálohy možné, ubytovanie zabezpečujeme a hradíme. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať mailom info@christal-nabor.com alebo telefonicky na tel.č.: 00421 910 699 399 / 00421 917 507 436.

Kraj : Praha

Lektor AJ

Chybí Vám naplnění a radost z práce? Hledáte změnu? Pojďte s námi otevřít lidem anglicky mluvící svět, který jim dá nové možnosti, splní jejich sny a posune je k jejich cílům. Umíte výborně anglicky a česky? Chcete se dále vzdělávat? Stavíte se k věcem jako profesionál? Troufáte si na náročný úvodní trénink? Přidejte se k našemu skvělému týmu a staňte se lektorem angličtiny v jazykové škole LITE, která je držitelem prestižního ocenění CZECH SUPERBRANDS 2017. Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Vás naučíme. Pošlete svůj životopis ještě dnes na m.rihova@lite.cz.

Kraj : Praha

E-mail : m.rihova@lite.cz

Web : www.lite.cz

Osoba : Marcela Říhová

ZVÁRAČ WIG / TIG - Nemecko

Hľadáme zvárača WIG / TIG na dlhodobú prácu v interiéri v Nemecku. Štátna skúška nie je potrebná, zvárajú sa nerezové konštrukcie na vešanie autodielov v automobilovom priemysle (výroba luxusných automobilov). Nevyhnutné ovládať rusky alebo nemecký jazyk (na prevádzke je rusky hovoriaci majster), platný EU preukaz na vysokozdvižný vozík a vodičský preukaz. Nástup možný ihneď, prípadne dohodou. Práca dlhodobá na nemeckú pracovnú zmluvu, odvody hradené v Nemecku, možnosť poberania rodinných prídavkov a záloh, ubytovanie hradíme. LEN SERIÓZNI ZÁUJEMCOVIA. Plat individuálne na pohovore. V prípade záujmu o spoluprácu prípadne viac informácii kontaktujte : 00421 910 699 399 / 00421 917 507 436 alebo pošlite Váš životopis na adresu info@christal-nabor.com

Kraj : Praha

školnice v MŠ

Hledáme školnici do MŠ Trojlístek - pro pracoviště Šumavská 32 Praha 2.Nástup koncem srpna 2018.
Bližší informace na tel.čísle 604796256.

Město : Praha

Telefon : 604796256

E-mail : trojlistek-sumavska@seznam.cz

ZVÁRAČ 135 s VzV - Kolín

Prijmeme zváračov s platnou štátnou skúškou 135 a platným preukazom na VzV. Znalosť nemeckého jazyka a automobil výhodou. Ubytovanie zabezpečujeme a hradíme. Práca na nemeckú pracovnú zmluvu, sociálne a zdravotné zabezpečenie hradené v Nemecku, výplata vždy k 15temu na Váš účet, záloha možná. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle : +421 910 699 399 / +421 917 507 436 alebo zašlite svoj životopis na info@christal-nabor.com

Kraj : Praha

Pomocník do priemyselnej výroby - Nemecko

Pre nášho nemeckého klienta hľadáme fyzicky zdatných pomocníkov do priemyselnej výroby. Požiadavky: platný EU preukaz na vysokozdvižný vozík, prax, skúsenosti, fyzická zdatnosť, aspoň základná znalosť nemeckého jazyka Ponúkaná práca je na nemeckú pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečujeme aj hradíme. Možnosť poberania záloh. V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis. Kontakt: info@christal-nabor.com alebo : +421 910 699 399 / +421 917 507 436

Kraj : Praha

Uklízečka MŠ Praha 7

Mateřská škola Praha 7 přijme uklízečku na 0,25 úvazku. Prac.doba 15,30-17,30.
Platové zařazení dle tabulek.
Náplň práce:úklid,pomoc s hygienou dětí.
Požadavky:zdravotní průkaz,spolehlivost,čistotnost

Město : Praha

Telefon : 233370792,731657280

E-mail : msletohradska@email.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436  >>