Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

ENGEL Kaplice - LAKÝRNÍK - MOKRÁ LAKOVNA (M/Ž)

volná místa | 07.01 09:45 - 2021

Na této pozici Vás čeká: - Míchání a příprava barev, čištění a odmašťování dílů v přípravné kabině - Obsluha stříkacího zařízení, ruční stříkání dílů, úklid, běžná údržba a udržování čistoty v prostorách lakovny - Práce dle dokumentace, dodržování pracovních postupů - Podpora ostatním oddělením v rámci výroby | Co od Vás očekáváme? - SOU vzdělání s výučním listem, ideálně zaměření lakýrník - Dobrý zdravotní stav - Praxe v oboru nutností (alespoň 1 rok)

Nabízímeme :

Našich zaměstnanců a jejich práce si vážíme a proto se snažíme kromě zajímavé a atraktivní mzdy jim zpříjemnit pracovní život v ENGELu i dalšími zajímavými benefity: - Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou - 25 dní dovolené (1 týden na rámec Zákoníku práce) - Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování aj.) - 13. a 14 plat - 1x ročně Flexi Pass - Odměny za věrnost společnosti - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Prémie za hospodářský výsledek firmy - Odměny za 100% docházku bez absencí - Dary při životních výročích - Příspěvky na kulturní a sportovní akce - Příspěvek na pracovní oděv - Očkování proti chřipce (v zimních měsících) | V případě, že Vás pozice zaujme, zašlete nám svůj životopis na email uvedený v inzerátu a domluvíme si termín osobního setkání s prohlídkou naší výroby. Budeme se těšit na budoucí spolupráci!

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : +420 734 415 662

E-mail : karel.vins@engel.at

Web : https://www.engelglobal.com

Osoba : Ing. Karel Vinš

ENGEL Kaplice - SKLADNÍK (M/Ž)

volná místa | 07.01 09:31 - 2021

Co Vás na této pozici čeká? - Manipulace a skladování materiálu - Nakládka a vykládka vozů, manipulace s materiálem po výrobní hale, skladování drobných provozních dílů aj. - Obsluha VZV a další manipulační techniky - Provádění pravidelných inventur stavu zásob - Základní znalost práce na PC - Práce ve 3 směnném provozu |Splňujete naše požadavky? - SŠ vzdělání s výučním listem nebo maturitou - Znalost čtení výkresové dokumentace - výhodou - Praxe s obsluhou VZV výhodou - Znalost práce na PC (MS Office, SAP - výhodou)

Nabízímeme :

Co nabízíme za dobře odvedenou práci? Našich zaměstnanců a jejich práce si vážíme a proto se snažíme kromě zajímavé a atraktivní mzdy jim zpříjemnit pracovní život v ENGELu i dalšími zajímavými benefity: - Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou - 25 dní dovolené (1 týden na rámec Zákoníku práce) - Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování aj.) - 13. a 14 plat - 1x ročně Flexi Pass - Odměny za věrnost společnosti - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování -Prémie za hospodářský výsledek firmy - Odměny za 100% docházku bez absencí - Dary při životních výročích - Příspěvky na kulturní a sportovní akce - Příspěvek na pracovní oděv - Očkování proti chřipce (v zimních měsících) |V případě, že Vás pozice zaujme, zašlete nám svůj životopis na email uvedený v inzerátu a domluvíme si termín osobního setkání s prohlídkou naší výroby. Budeme se těšit na budoucí spolupráci!

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : +420 734 415 662

E-mail : karel.vins@engel.at

Web : https://www.engelglobal.com

Osoba : Ing. Karel Vinš

ENGEL Kaplice - ELEKTROMECHANIK (M/Ž)

volná místa | 07.01 09:16 - 2021

Co Vás na této pozici čeká? - Mechanická montáž, osazování a zapojování strojních rozvaděčů - Manuální práce, sestavování dílů - Příprava rozvaděčů a materiálu pro výrobu - Práce dle výrobní dokumentace Splňujete naše požadavky? - Vzdělání v elektro oboru - Praxe v oboru - Znalost práce s technickou dokumentací - Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost - Vyhl. č. 50/1978 Sb. výhodou - Samostatnost,zodpovědnost,flexibilita

Nabízímeme :

Našich zaměstnanců a jejich práce si vážíme a proto se snažíme kromě zajímavé a atraktivní mzdy jim zpříjemnit pracovní život v ENGELu i dalšími zajímavými benefity: - Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou - 25 dní dovolené (1 týden na rámec Zákoníku práce) - Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování aj.) - 13. a 14 plat - 1x ročně Flexi Pass - Odměny za věrnost společnosti - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Prémie za hospodářský výsledek firmy - Odměny za 100% docházku bez absencí - Dary při životních výročích - Příspěvky na kulturní a sportovní akce - Příspěvek na pracovní oděv - Očkování proti chřipce (v zimních měsících) V případě, že Vás pozice zaujme, zašlete nám svůj životopis na email uvedený v inzerátu a domluvíme si termín osobního setkání s prohlídkou naší výroby. Budeme se těšit na budoucí spolupráci!

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : +420 734 415 662

E-mail : karel.vins@engel.at

Web : https://www.engelglobal.com/cs/cz/index.html

Osoba : Ing. Karel Vinš

Lektor plavání

volná místa | 07.01 08:44 - 2021

Praxi v oboru nebo hotový kurz v oboru či sportovní obor školy, zodpovědnost, dochvilnost, dobrá komunikace s lidmi a s dětmi.

Nabízímeme :

Brigádu na dlouhodobou spolupráci, zajímavou práci s dětmi.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 739203700

E-mail : info@plavacci.com

Web : www.plavacci.com

Osoba : Irena Hercíková

svarmaro welding

volná místa | 07.01 04:47 - 2021

Hledáme účetní-fakturantku na poloviční úvazek. Jedná se pouze o zpracování přijatých a vydaných faktur a pokladny. Nutná znalost účetních a daňových zákonů a programu Pohoda. Nabízíme skvělé benefity, například si sami můžete zvolit svou pracovní dobu.

Město : NovýJičín

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 730513767

E-mail : sona.filipova@svarmaro.cz

Půjčte snadno a rychle

volná místa | 06.01 20:21 - 2021

Nabízímeme :

Jednoduchý úvěr určený pro všechny klienty, kteří selhali v bance a u konkurenčních nebankovních společností. Žádné poplatky a přístup k bankovním registrům. Poskytujeme hotovost do 50 000 kc do 30 000 000 kc pro - zaměstnance - podnikatele a živnostníky - důchodce - lidi na MD U nás - nevybíráme žádné poplatky za zprostředkování - budeme rychle zpracovávat z pohodlí vašeho domova - platíme peníze do 24 hodin - nevadí nám zápis do rejstříku - možnost bezplatného odkladu splátek - u podnikatelů posuzujeme hrubý obrat, ne zisk. Zprostředkovatel pracuje pro několik věřitelů. Petra Lešková Email: janseda555@gmail.com

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 4567876432

E-mail : janseda555@gmail.com

Instruktor inline bruslení

volná místa | 06.01 16:59 - 2021

Do kolektivu trenérů inline bruslení rádi přivítáme nové tváře. Kurzy začínají v březnu 2021! Hledáme akční, pozitivní a komunikativní trenéry, kteří se stanou posilou našeho Jsmeinline týmu. 🙂 Podmínkou je pouze absolvování instruktorského školení, které proběhne na konci února 2021 🙂 Kontaktovat nás můžeš na 731239237 nebo info@jsmeinline.cz, případně napiš zprávu na FB 🙂

Nabízímeme :

Brigáda / DPP / 300 - 500 Kč za 1 lekci

Město : Praha

Kraj : Praha

E-mail : info@jsmeinline.cz

Web : www.jsmeinline.cz

Obchodní zástupce

volná místa | 06.01 14:59 - 2021

Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni Uživatelská znalost práce na PC – Outlook, MS Offices Obchodní dovednosti, proaktivní přístup, komunikační dovednosti, ochota učit se, spolehlivost, samostatnost ŘP sk. B

Nabízímeme :

fixní mzdu + zajímavý dvousložkový motivační systém firemní vzdělávání příspěvky na stravu firemní PC + telefon práce pro rostoucí společnost flexibilní pracovní doba

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

E-mail : l.vachova@stat-x.cz

Web : www.stat-x.cz

Osoba : Lucie Váchová

Asistentka obchodního oddělení - slovensky hovořící

volná místa | 06.01 12:48 - 2021

Jsme rodinná firma zabývající se klimatizační technikou. To, co umíme nejlépe, je chlazení bytů, domů, kanceláří a chat v parném létě. Naše hlavní sezóna je tedy v jarních a letních měsících, kdy máme plné ruce práce, na dovolenou tedy jezdíváme mimo sezónu (zima/začátek jara, podzim). Rádi bychom navázali spolupráci se slovensky hovořící kolegyní, kterou těší komunikace s klienty, byla by ráda spojkou mezi klientem a technikem, je přátelská a komunikativní. Jaká by naše kolegyně měla být především? Komunikativní a asertivní, protože bude telefonicky sjednávát schůzky pro kolegy obchodníky a techniky, a to se zákazníky zvláště na Slovensku. Je tedy nezbytné, abys výborně – slovem i písmem ovládala slovenštinu. Organizovaná – bude kolegům plánovat trasy výjezdů ke klientům a mít na starosti jejich kalendáře. Ochotná poradit – protože bude zodpovídat dotazy klientů a podporovat kolegy v terénu. Pečlivá – bude vytvářet záznamy v interních systémech a zpracovávat údaje o zakázkách, MS Office (word, excel) bys měla běžně používat.

Nabízímeme :

Co ti nabízíme? Práci na HPP Volné víkendy Flexibilní pracovní dobu mimo sezónu Rodinnou atmosféru, sympatický kolektiv Moderně vybavené klimatizované pracoviště Zaměstnaneckou slevu na montáž klimatizace Reprezentativní pracovní místo Příjemné firemní akce Kafeterii Uvítáme tvou zkušenost s komunikací s lidmi (poradenská činnost, asistentská, prodejní). Pokud tě pozice zaujala, zašli nám svůj životopis, v nejbližší době tě budeme kontaktovat.

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

E-mail : prace@81klima.cz

Osoba : Radka Mrajcová

Zpracovatel odborných textů

volná místa | 06.01 12:45 - 2021

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů.

Nabízímeme :

Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Město : Praha

Kraj : Praha

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426  >>

Novinky, aktuality

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou


Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS 
Martin Petreje +420 603 471 568