Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

Poradce v oblasti zdravého životního stylu

volná místa | 02.03 12:47 - 2022

- 18+ - cílevědomost - zodpovědnost - ochotu učit se nové věci

Nabízímeme :

🌟 Vybudování svojí kariéry na vlastní noze 🌟 Práci odkudkoliv, i ze zahraničí 🌟 Nezávislost v oblasti času, financí, kariérního růstu i seberozvoje 🌟 Vzdělávání v rámci zdravého životního stylu a poradenství v této oblasti 🌟 Postupné budování svého týmu 🌟 Osobní rozvoj 🌟 ..a mnohem víc V případě zájmu se budu těšit na váš životopis.

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

E-mail : kristyna.hergesell@seznam.cz

Osoba : Kristýna Hergesell

Poradce v oblasti zdravého životního stylu

volná místa | 02.03 12:45 - 2022

- 18+ - cílevědomost - zodpovědnost - ochota učit se nové věci

Nabízímeme :

🌟 Vybudování svojí kariéry na vlastní noze 🌟 Práci odkudkoliv, i ze zahraničí 🌟 Nezávislost v oblasti času, financí, kariérního růstu i seberozvoje 🌟 Vzdělávání v rámci zdravého životního stylu a poradenství v této oblasti 🌟 Postupné budování svého týmu 🌟 Osobní rozvoj 🌟 ..a mnohem víc

Město : Středočeský

Kraj : Středočeský

Referentka CK v centru Brna

volná místa | 02.03 12:20 - 2022

Náplň práce: rezervace a aktivní prodej zájezdů (aktivní práce s rezervačním systémem STOVKA) poskytování informací a odborné poradenství klientům, výborné komunikační schopnosti, ochota na prvním místě vyřizování telefonických hovorů pro přímé klienty nebo autorizované prodejce, objednávky zahraničním obchodním partnerům odpovědnost za správné provedení rezervace zájezdů, kalkulace a vkládání zájezdů do rez.systému. odpovědnost za vedení pokladny Komunikace (osobní, e-mailová a telefonická) s klienty a doporučování správné dovolené dle jejich požadavků Tvorba cenových nabídek Příprava podkladů před odjezdem klienta do zahraničí Komunikace s delegáty a zahraničními partnery Odbavení klientů SŠ/VŠ vzdělání, praxe a zkušenosti min. 2 roky na obdobné pozici v cestovním ruchu podmínkou výborné komunikační schopnosti, milý přístup, příjemné vystupování a schopnost klientům naslouchat a poradit schopnost týmové práce, příjemný vzhled, pečlivost, schopnost samostatné práce, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, znalost destinací, znalost chorvatských a italských přímořských letovisek výhodou kladný vztah k cestování znalost AJ-minim. komunikativní úroveň podmínkou,ostatní jazyky výhodou především IJ, výborná práce na PC (Microsfot Office samozřejmostí), zodpovědnost, časová flexibilita

Nabízímeme :

zázemí stabilní české firmy s historií již od roku 1992, proškolení v rámci společnosti samozřejmostí ? přátelský kolektiv, možnost se rozvíjet a tvořit i vlastní produkt ? příjemné pracovní prostředí, krásné kanceláře v centru Brna (dobrá dostupnost MHD),možnost vycestovat v rámci služebních cest do zahraničí odpovídající platové ohodnocení. Místo práce:   BRNO CENTRÁLA PRODEJNA Moravské náměstí 14 602 00 Brno Prac. doba: Po ? Pá: 09.00 ? 17.00 hodin Termín nástupu: duben 2021 - lze i dříve dle dohody V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem. Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sailerova@atlantika.cz 

Město : Brno-město

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 775357852

E-mail : sailerova@atlantika.cz

Web : www.atlantika.cz

Osoba : Monika Sailerová

Pracujte jako operátor chatu už dnes 2.3.!

volná místa | 02.03 12:18 - 2022

Hledáme česky mluvící operátory chatu! Hledáte práci, kde budete moci volně používat svou představivost při práci z domova nebo kdekoli vám to vyhovuje? Pak pro vás máme ideální příležitost! Jsme mezinárodní společnost, která provozuje online síť pro fantazie dospělých v České republice. Hledáme rodilé mluvčí, případně ty, kteří plynně ovládají český jazyk, pro online práci, kde budete pracovat samostatně a podle svých vlastních podmínek. Neexistuje žádná pevná pracovní doba, ani místo výkonu práce. Plat je založen na množství Vámi zvládnuté práce, takže čím více budete pracovat, tím více můžete vydělat. Dobrý operátor chatu je v průměru schopen vydělávat €200 týdně. Nevyžadujeme žádné předchozí zkušenosti. Nabízíme kompletní online školení, než budete moci začít. Nemusíte ani trvale bydlet v České republice, práci si můžete vzít s sebou kamkoli chcete. Co hledáme? Co byste měli umět? Musíte plynně ovládat český jazyk. Musíte mít přístup k notebooku/PC a internetu Musíte být starší 18 let Musíte mít kreativní představivost a mít rádi online chat Musíte mít otevřenou mysl vůči jazyku a obsahu pro dospělé Musíte být připraveni pracovat samostatně jako freelancer. Co nabízíme: Konkurenceschopný plat Časté dobře placené bonusy a další nabídky Možnost růstu v rámci společnosti Plnou flexibilitu a kontrolu nad prací Možnost přihlásit se a pracovat, ať jste kdekoli, kdykoli chcete https://www.chat-z-domu.com/?ref=jobboard&utm_medium=volna-mista.prace&utm_source=http://www.volnamista-prace.cz/&utm_campaign=Template2

Město : Praha

Kraj : Praha

Zedník

volná místa | 02.03 09:49 - 2022

Hledáme pracovníky na období duben-říjen. Převážně na zednické práce - klasické, pokládka zámkových dlažeb a obrubníků, silničních obrubníků. Řidičák sk. B výhodou. Pracovní doba nejlépe po-so 7-17. Popřípadě dle domluvy.

Město : Sokolov

Kraj : Karlovarský

Telefon : 777544502

E-mail : jiricihal@ts-kb.cz

Osoba : Jiří Číhal

Kuchařka pro mateřskou školu

volná místa | 02.03 03:44 - 2022

Přijme paní kuchařku do mateřské školy úvazek od 8-15 hodin.Nastup možný ihned.

Nabízímeme :

Hezké a čisté prostředí a velmi dobrý kolektiv pracovníků.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 721364390

E-mail : msparmska@seznam.cz

Web : Msparmska

Osoba : Eva Humhalova

Mateřská školka

volná místa | 02.03 02:47 - 2022

Přijmu šikovnou paní uklízečku do mateřské školy.Pracovni doba dohodou úvazek plný nebo zkrácený. Vše dohodou.

Nabízímeme :

Hezké čisté prostředí a velmi dobrý kolektiv pracovníků, můžete se podívat na naše stránky msparmska. Za dobrou práci budete mít vždy odměnu. Těšíme se na vás nástup možný ihned.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 721364390

E-mail : msparmska@seznam.cz

Web : Msparmska

Osoba : Eva Humhalova

Zdravotní sestra v zubní ordinaci / zubní inštrumentárka

volná místa | 01.03 23:36 - 2022

Do zubnej ordinácie v Jablůnke u Vsetína príjmeme všeobecnú zdravotnú sestru, praktickú sestru alebo zubnú inštrumentárku na plný pracovný úväzok. Je možné pracovať aj na skrátený úväzok (4 dni v týždni ). Prax v odbore je výhodou ,ale nie je podmienkou. Nástup je možný od 1.5.2022. Svoj životopis, prosím, zasielajte na e-mail tmdent@email.cz.

Nabízímeme :

Mzda 23000-29000 kč

Město : Vsetín

Kraj : Zlínský

E-mail : tmdent@email.cz

Osoba : MDDr.Tereza Pálešová

Zdravotní sestra v zubní ordinaci / zubní inštrumentárka

volná místa | 01.03 23:28 - 2022

Do zubnej ordinácie v Jablůnke u Vsetína príjmeme všeobecnú zdravotnú sestru, praktickú sestru alebo zubnú inštrumentárku na plný pracovný úväzok. Je možné pracovať aj na skrátený úväzok (4 dni v týždni ). Prax v odbore je výhodou ,ale nie je podmienkou. Nástup je možný ihneď. Svoj životopis, prosím, zasielajte na e-mail palesova.t@gmail.com.

Nabízímeme :

Mzda 23000-29000 kč

Město : Vsetín

Kraj : Zlínský

E-mail : tmdent@email.cz

Osoba : MDDr.Tereza Pálešová

Řidič sk.B

volná místa | 01.03 22:07 - 2022

Spolehlivost a kvalitu.

Nabízímeme :

Práci jako řidič plachtové dodávky v mezinárodní dopravě. MOžno i na brigádu.

Město : Liberec

Kraj : Liberecký

Telefon : 731680833

E-mail : autodoprava@getaway.cz

Osoba : Ida Havránková

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.