(nepovinné)

Investice nejen pro důchodce a příjmy z nájmů

Dobrý den, máte malý důchod, volné finanční prostředky a hledáte jak si vylepšit vlastní důchod? Máme pro vás řešení - staňte se investorem projektu Bydlení na splátky tak, že zainvestujete nákup konkrétního domu na splátky pro vybraného klienta už od 200.000 Kč a budete dostávat nájem od klienta každý měsíc několik roků se zhodnocením až 100%. Pokud vás to zaujalo neváhejte volat na telefon +420-775-855692 nebo pište na email: registrace@tradecon.cz a pošleme vám konkrétní příklady pro navázání spolupráce, rovněž získáte provizi za přivedení dalších investorů. I důchodce muže být úspěšný aktivní investor a užívat si důchod naplno. Stránky http://www.bydleninasplatky.info doděláváme.

Kraj : Praha

Telefon : 775855692

E-mail : o.neumann@tradecon.cz

Web : http://www.bydleninasplatky.info

Osoba : Oldřich Neumann

UKLÍZEČKA DO MŠ

Do MŠ na Praze 9 přijmeme milou a pracovitou paní na úklid.Nabízíme fajn kolektiv, příjemné prostředí.

Město : Praha

Telefon : 725914419

E-mail : zastupkyne@mspodkrocinkou.cz

Individuální výuka Španělštiny

Měl bych zájem o výuku Španělštiny. Sám jsem vlastníkem certifikátu A1 a rád bych se učil především konverzací. Dlouhodobější plán je udělat si certifikát A2, ale předtím se do toho potřebuji trochu dostat. Váš předpoklad je jak plynulost v jazyce, tak i znalost gramatiky a schopnost ji vysvětlit. Setkání by probíhalo vždy v Praze, kde a kdy konkrétně upřesníme. Výuka bude probíhat v cca. 1,5 hod blocích případně i déle (dle domluvy). Hodinová mzda je 150 - 250 kč (v závislosti na zkušenostech). Prosím zašlete životopis nebo alespoň základní informace o své osobě. Díky

Kraj : Praha

Telefon : 605148823

E-mail : m.nemejovsky@seznam.cz

Ponuku úveru, najmä on-line

volná místa | 15:38 09.09.2019

Rychlá půjčka: josef56775@seznam.cz Mám kapitál, který bude sloužit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých zvláštních půjček od 50000 Kč do 500.000.000 Kč pro každého, kdo chce, aby byl tento úvěr vážný. Zájem ve výši 3% ročně v závislosti na výši půjčky, protože zejména nechceme porušovat zákon. Můžete splácet až 3 až 25 závislosti na výši úvěru. I na vás provádět měsíční platby. Požaduji pouze uznání certifikovaného ručně dlužného dluhu a některé části jsou také potřebné Email: josef56775@seznam.cz

Nabízímeme :

Kraj : Praha

E-mail : josef56775@seznam.cz

Osoba : Josef Pavel

Pečujícíosoba v Dětské skupině

Centrum D8, o.p.s., pobočka Kralupy nad Vltavou
vypisuje výběrové řízení
na pozici pečující osoba v Dětské skupině

Náplň práce:
• Péče o děti od 18 měsíců do 4 let
• Příprava a realizace aktivit pro danou věkovou skupinu
• Administrativa spojená s poskytováním služeb
• Komunikace s klienty

Požadavky:
• Kladný vztah k dětem dané věkové skupiny
• Pedagogické, zdravotní, sociální vzdělání - výhodou
• Hudební nadání - výhodou
• Praxe v oboru - výhodou
• Dobré komunikační schopnosti
• Kreativita
• Kladný vztah k novinkám z oblasti pedagogiky a psychologie
• Schopnost práce v týmu
• Zodpovědnost a samostatnost
• Ochota učit se novým věcem
• Uživatelská schopnost ovládání PC
• Bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost

Nabízíme:
• HPP – plný úvazek (ranní, odpolední směna)
• HPP – poloviční úvazek (dopolední směna)
• Možnost podílet se na tvorbě a koncepci organizace
• Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
• Příjemné pracovní prostředí

Své životopisy doplněné fotografií a motivační dopis zasílejte do 20. 9. 2019 na email: centrumd8kralupy@email.cz Kontaktní osoba: Eva Klesová
Předpokládaný nástup: říjen 2019

Město : Středočeský

E-mail : centrumd8kralupy@email.cz

Web : www.centrumd8.cz

Obsluha čerpací stanice

Pozitivní vztah k lidem a chuť do práce

Fajn práci v malém kolektivu, HPP i dlouhodobou brigádu.

Město : České Budějovice

Kraj : Jihočeský

Telefon : 724 980 559

denní uklízečka - školnice v MŠ

Do naší MŠ v Praze 6 v blízkosti metra Hradčanská, přijmeme paní na denní úklid - školnictví. V případě zájmu volejte tel: 602 257 136

Město : Praha

Telefon : 602257136

E-mail : renata.vlasakova@zs-ns2.cz

Hledáme učitele češtiny

Naše požadavky: rodilý mluvčí nebo jazykový certifikát C1-C2 časová flexibilita pro výuku v ranních a večerních hodinách spolehlivost, odpovědnost a loajalita aktivní a kreativní přístup

Nabízíme: úspěšná a stabilní společnost mezinárodní tým dlouhodobá spolupráce vyučování skupin nebo jednotlivců flexibilní pracovní doba studenti z celého světa bezplatné výukové materiály, PC, kopírování a wifi Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis na abroad1@msmacademy.eu

Kraj : Praha

E-mail : abroad1@msmacademy.eu

Nakládka zboží

Hledáme dva pomocníky pro nakládku a vykládku zboží před veletrhem. Uvítáme ochotu, časovou flexibilitu a fyzické předpoklady. Vhodné i pro studenty.

Kraj : Praha

E-mail : info@anavia.cz

Odpolední/večerní úklid

NABÍZÍME PRACOVNÍ POZICI - ODPOLEDNÍ ÚKLID
v příjemném prostředí a milém pracovním kolektivu
ve Fakultní Mateřské škole se speciální péčí, Arabská 681/20, Praha 6
rozsah: cca 3 hod. /denně
čas:flexibilní – večerní hodiny
pracovní náplň: úklid tříd a chodby
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED !!!!!!!!!!

Město : Praha

Telefon : 731181954

E-mail : irena.holema@skolka.org

Web : www.skolka.org