Vložení inzerátu dávám souhlas provozovateli portálu se zveřejněním a užíváním osobních údajů

(nepovinné)

kuchař/číšník

volná místa | 29.01 08:02 - 2019

Příjmeme číšníka, servírku, kuchaře. Nástup možný ihned. Praxe vítána, není podmínkou.

Nabízímeme :

Příjemné prostředí, dobré platové podmínky.

Město : NovýJičín

Kraj : Moravskoslezský

Telefon : 775267880

E-mail : karolina.vyhnalkova@seznam.cz

Web : www.gardenresaurant.cz

Zahradník / Údržba zahrad / Vedoucí zahradnického týmu

volná místa | 29.01 07:25 - 2019

Zodpovědný přístup k práci. Spolehlivost. Schopnost vedení týmu pracovníků (požadujeme u vedoucího zah.týmu). Znalost sortimentu rostlin výhodou (požadujeme u vedoucího zah.týmu). Znalost zahradnických materiálů výhodou (požadujeme u vedoucího zah.týmu). ŘP skupiny B výhodou (požadujeme u vedoucího zah.týmu).

Nabízímeme :

Příjemný a mladý kolektiv. Zajímavou a různorodou pracovní náplň. Dobré finanční ohodnocení.

Město : Jihočeský

Kraj : Jihočeský

Telefon : 777607953

E-mail : zahradypauch@seznam.cz

Web : www.zahrady-pauch.cz

PR KOORDINÁTOR

volná místa | 28.01 23:40 - 2019

Na státní hrad Trosky přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici PR koordinátora (pracovníka vztahů s veřejností). Nepotřebujeme jen řadového zaměstnance. Hledáme novou a energickou krev, která doplní mladý „trosečnický“ kolektiv a stane se jeho pevnou součástí. Co bude náplní Vaší práce? • Dohlédnutí na chod areálu při běžném provozu hradu • Komunikace s návštěvníky i dodavateli • Účast při pořádání a realizaci kulturních akcí • Administrativa (evidence účtů a faktur, zadávání dat do interního systému, práce s poštou…) • Střídání na pokladně s ostatními zaměstnanci • Doplňování informací na webové stránky • Úzká spolupráce s kastelánem na operativních různorodých úkolech Hledáme právě Vás? • Máte alespoň SŠ vzdělání zakončené maturitou • Jste komunikativní a společenská osobnost, nedělá Vám problémy osobní, e-mailová ani telefonická komunikace, práce s lidmi Vás baví • Domluvíte se anglicky a jedním dalším jazykem (NJ, RJ … ) • Máte organizační schopnosti a umíte si poradit, dokážete pracovat samostatně • Jste aktivní řidič skupiny B a uživatelsky pracujete s PC • Oceníte různorodou práci v atraktivním prostředí středověkého hradu s prezenčním nasazením v sezóně a možností práce převážně na home office mimo ni

Nabízímeme :

? Zajímavou a nestereotypní pracovní pozici s možností ubytování v sezóně ? Finanční ohodnocení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 8. platová třída ? 5 týdnů dovolené ? Mimo sezónu práci na home office ? Služební telefon se zvýhodněnými tarify i pro rodinné příslušníky ? Služební vůz k dispozici pro pracovní účely ? Služební notebook ? Stravenky ? Bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky ? Pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení ? Mladý a přátelský kolektiv ? Nástup ideálně 1.3.2019 Dokážete si představit, co taková práce obnáší? Zaujala Vás různorodá pracovní pozice v cestovním ruchu/kultuře v nádherné lokalitě Českého ráje? Neváhejte nám poslat svůj životopis. Na nového kolegu/kolegyni se už teď těšíme na Troskách.

Město : Liberecký

Kraj : Liberecký

Telefon : 720341606

E-mail : vaneckova@kanu.cz

Osoba : Lucie Vaněčková

Práce ve výškách

volná místa | 28.01 21:44 - 2019

Hledáme 2-3 členný tým, plně vybavený, pro práce ve výškách, jedná se o práci na telekomunikačních zařízení v zahraničí. Požadavky: znalost angličtiny, el.vyhláška 50.

Nabízímeme :

Turnus 3 týdny práce, 14 dnů volno. Ubytování zajištěno, zajímavé finanční ohodnocení.

Město : Jihomoravský

Kraj : Jihomoravský

Telefon : 775552871

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme asistenta pedagoga

volná místa | 28.01 21:28 - 2019

ZŠ Rakovského v Praze 12 Modřanech přijme zaměstnance na pozice:

1. Učitel/ka do Přípravné třídy
2. Asistent pedagoga
3. Pomocná síla do školní kuchyně na 0, 5 úvazek od 11:00 - 15:00

Nástup možný dohodou.
Děkujeme za nabídky.

Město : Praha

Telefon : 775444610

E-mail : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

Hledáme vychovatelku do Domova mládeže (bývalý internát)

volná místa | 28.01 21:00 - 2019

Do příjemného malého kolektivu hledáme schopnou vychovatelku (pracovní zařazení - pedagog), možno i z řad učitelek základních škol nebo mateřských školek. Fungujeme v režimu školního roku

( podzimní, vánoční, velikonoční, letní prázdniny), střídají se ranní a odpolední směny, výhodou třídenní víkendy. V domově mládeže se ubytovávají dívky ve věku 15-20let od pondělí do pátku, které navštěvují různé střední školy v Praze. Náplň práce - výchovně vzdělávací, dbáme na klid a pohodu.

Nástup možný ihned,pracoviště Praha. Kontakt: m.strakova@post.cz

Město : Praha

E-mail : m.strakova@post.cz

OVLÁDATE SOCIÁLNÍ SÍTĚ? RYCHLE SEM!!!

volná místa | 28.01 20:10 - 2019

Jste šikovní, schopní a ovládáte sociální sítě? Z důvodu expanze našeho nového online produktu do celého světa potřebujeme pomoc. Potřebujeme náš nový, precizně propracovaný byznys DIAMANTOVÁ JISTOTA rozšířit prostřednictvím sociálních sítí do celého světa. Dokážete to? Chcete vydělat doopravdy veliké peníze? Chcete být mezi prvními? Potřebujeme získávat klienty i spolupracovníky (telefonicky, emailem, přes sociální sítě, osobně, inzercí, písemně...) Tento byznys, práce, přivýdělek... je vhodný pro všechny. Je to skvěle zaplacený výdělek budoucnosti. Je jen na vás, jestli tuto příležitost chytíte za pačesy nebo necháte někomu jinému... Email - uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com. Mobil - 730552050. Link pro bezplatnou, nezávaznou registraci - https://clientzone.diamondcertainty.com/order - register?affil=1803477

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 728368453

E-mail : exhlasnik1967@gmail.com

Osoba : Lucie Vrba Jeřábková

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

volná místa | 28.01 17:20 - 2019

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Nabízímeme :

Hledáte práci na plný úvazek? Potřebujete jistotu stabilního příjmu? Chcete pracovat pokud možno ihned? Přidejte se k nám. KFC Praha Budějovická nabízí práci na plný úvazek v přátelském kolektivu s výbornou dostupností MHD. Možnost rychlého kariérního růstu, platové ohodnocení 95-117 na hod. 10% příplatek za víkendové hodiny a výhodný bonusový systém od 1. dne nástupu, výhody v KFC, STARBUCKS, BURGER KING a mnoho dalšího. Bez nutnosti předchozí zkušenosti. Nástup možný IHNED.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 724 611 057

E-mail : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Nabídka práce na HPP za 117 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

volná místa | 28.01 17:20 - 2019

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Nabízímeme :

Hledáte práci na HPP? Potřebujete stabilní a zaručený příjem? Chtěli byste se starat o chod kuchyně? Přidejte se k nám. KFC Praha Budějovická nabízí práci na plný úvazek v přátelském kolektivu s výbornou dostupností MHD. 10% příplatek za víkendové hodiny a výhodný bonusový systém od 1. dne nástupu výhody v KFC, STARBUCKS, BURGER KING a mnoho dalšího. Bez nutnosti předchozí zkušenosti.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 724 611 057

E-mail : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

volná místa | 28.01 17:20 - 2019

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Nabízímeme :

Potřebujete si přivydělat? Studujete nebo jste na mateřské dovolené? Chcete pracovní dobu, která se vám přizpůsobí? Chcete pracovat už od zítra? Přidejte se k nám! KFC Praha Budějovická nabízí dlouhodobou brigádu v přátelském kolektivu s výbornou dostupností MHD. Platové ohodnocení 90-112 na hod. 10% příplatek za víkendové hodiny a výhodný bonusový systém od 1. dne nástupu, výhody v KFC, STARBUCKS, BURGER KING a mnoho dalšího. Bez nutnosti předchozí zkušenosti.

Město : Praha

Kraj : Praha

Telefon : 724 611 057

E-mail : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.