Montážní dělník

Pelhřimov | Vysočina | volná místa | 13.01 15:37 - 2021

Náplň práce: -práce vhodná pro ženy, sestavování kabelových svazků pro světlomety automobilů -nejedná se o pásovou výrobu Co požadujeme: -praxe ve výrobě je výhodou, ale práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe (projdete přes zácvikové centrum) -dobrý zdravotní stav – práce náročná na jemnou motoriku -ochota pracovat na 3 směny Mzda: -úkolová mzda – průměrná mzda zaměstnance: 24.000 Kč Směnnost: -3 směny Místo výkonu: Vratimov – Ostrava Nástup: -leden 2021 Benefity: -příspěvek na ubytování 3.000 Kč/měsíc -zajištění ubytování -možnost čerpat zálohy každý týden -docházkový bonus -odměny za doporučení dalších zaměstnanců -stravování zajištěno na pracovišti

Město : Pelhřimov

Kraj : Vysočina

Telefon : 800101301

E-mail : callcentrum@rs-ig.com

Web : Petrská 1168/29

Osoba : Eva Čejková

Novinky, aktuality

Zavádíme opět pro rok 2021

Každý ¼ rok jde do škol + měst a obcí graficky zpracovaný katalog s rozdělením kategorií + VIP reklamy pro každou firmu vedoucí na jejich firemní kartu v portálu / www stránky Vaší společnosti se všemi údaji a daty vložených do Vaší firemní nabídky.